صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


کبری خزعلی: هیچ اقدام سازمان یافته‌ای برای هشدار رهبری در مورد جمعیت صورت نگرفته است


بخشنامه‌های کلی و سخنرانی‌های سوری هیچ بهبودی در مسئله جمعیت حاصل نکرده است.
عضو کمسیون خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن اظهار تأسف از این‌که بعد از گذشت سه سال از هشدار رهبری در مورد مسئله جمعیت هنوز هیچ اقدام سازمان یافته‌ای از سوی مسئولین انجام نشده است، گفت: بخشنامه‌های کلی و سخنرانی‌های سوری هیچ بهبودی در مسئله جمعیت حاصل نکرده است.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، کبری خزعلی، عضو کمسیون خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی، ۳۱ اردیبهشت‌ماه در همایش «فرزندآوری، مهدی‌باوری» در مشهد با بیان این‌که نیمه شعبان بزرگ‌ترین عید تمام بشریت است، گفت: باید با قیامی حسینی و اقدامی زینبی، با توجه به سیره رضوی و با مجاهدتی مردانه، این امانت را به دست صاحبش برسانیم.
خزعلی جنگ نرم را جنگی سخت‌تر و ناشناخته‌تر از دفاع مقدس دانست و بیان کرد: ما در جبهه جنگ سخت پیروز شدیم اما امروز در جبهه جنگ نرم دشمن را روی پشت‌بام خانه‌هایمان هم راه داده‌ایم.
عضو مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ادامه داد: امروز دشمن آن قدر بی منطق و عصبانی شده است که به سوزاندن قرآن روی آورده است و فکر می‌کند با سوزاندن قرآن می‌تواند آن را از دل مردم بیرون کند.
وی ایجاد شکاف در خانواده و تحدید نسل را دو مورد از مهم‌ترین توطئه‌های دشمن علیه نظام اسلامی ایران برشمرد و ابراز کرد: مطابق آمار، کاهش جمعیت ایران در سال‌های اخیر در طول تاریخ بشر بی‌سابقه بوده است.
عضو هیئت علمی گروه معارف در دانشگاه‌های تهران و شهید بهشتی ضمن اظهار تأسف از این‌که بعد از گذشت سه سال از هشدار رهبری در مورد مسئله جمعیت هنوز هیچ اقدام سازمان یافته‌ای از سوی مسئولین انجام نشده است، گفت: بخشنامه‌های کلی و سخنرانی‌های سوری هیچ بهبودی در مسئله جمعیت حاصل نکرده است.
كد خبر:36113
منبع خبر:ایکنا
تاريخ خبر:1395/03/01