صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


آزادی‌خواه خبر داد:

کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده تصویب شد


با توجه به اینکه یکی از نیازهای اساسی کشور بحث تعالی خانواده و بحث جمعیت است، کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده با رأی قاطع اعضای کمیسیون به تصویب رسید.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: : با توجه به اینکه یکی از نیازهای اساسی کشور بحث تعالی خانواده و بحث جمعیت است، کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده با رای قاطع اعضای کمیسیون به تصویب رسید.
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۸
احد آزادی‌خواه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار جلسه امروز (دوشنبه، 22 خردادماه) کمیسیون فرهنگی گفت:طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده امروز روز دومی بود که در صحن کمیسیون با حضور نماینده مراکز و نهادهای مرتبط مثل سازمان ثبت احوال، وزارت کشور، وزارت دفاع و سازمان‌های مردم نهاد مورد بررسی واقع شد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: با توجه به اینکه یکی از نیازهای اساسی کشور بحث تعالی خانواده و بحث جمعیت است، کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده با رأی قاطع اعضای کمیسیون به تصویب رسید.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با توجه به موضوع فرزندآوری و ناباروری، تصریح کرد: نرخ باروری متاسفانه در کشور نرخ بسیار پایینی است و مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد را می‌توان با این طرح جبران کرد و آینده خطرناکی که برای کشور در حوزه جمعیت ترسیم است، با تصویب این طرح ان‌شاالله حل خواهد شد./

كد خبر:40130
منبع خبر:خانه ملت
تاريخ خبر:1396/03/22